Kontakta oss

Kontakt via e-post

Fyll i vårt formulär så återkommer vi till dig så fort som möjligt.

Jag godkänner härmed I-Windows avtalsvillkor.

Information

Våra kontor - Sverige

Stockholm: Vretenvägen 13
Uppsala: Ekeby bruk ingång A1
Enköping: Kyrkogatan 15

E-post: info@i-window.se

556982-3890

Moderbolag: Jobmore i Mälardalen AB  - 556934-2602


Sverige


Fredrik Engelmark
VD & Produktutvecklingsansvarig
fredrik.engelmark@i-window.se
070-688 28 60

Joachim Jensen
Ekonomiansvarig & styrelse
Joachim.jensen@jobmore.se
070-380 51 77

Anders Eriksson
Miljö & kvalitetsansvarig
anders.eriksson@i-window.se
070-688 38 60

Jonas Bohlin
Produkt och installationsansvarig
jonas@i-window.se
070-310 75 07

Kent Wenström
Sälj & Marknadsansvarig
kent@i-window.se
070-537 57 80

Karl Wallin
Säljansvarig Västerås & Eskilstuna
Kalle@jobmore.se
076-831 91 99

Internationellt


Kent Wenström
Grundare och säljare
kent@i-window.se
070-537 57 80

Carl-Johan Yxfeldt
Grundare och patent
carl-johan.yxfeldt@i-window.se

Jonas Bohlin
Grundare & Produktansvarig
jonas@i-window.se
070-310 75 07

Christian Holmgren
Försäljning södra Europa
christian.holmgren@i-window.se

Vladimir Vasilisson
Försäljning Ryssland
vasilisson@i-window.se


Våra partners i Sverige

  1. Hans Eklunds glasmästeri i Västerås AB
  2. PMC i Strängnäs AB
  3. Saint-Gobain/Solar-Gard Sweden
  4. UAMS AB
  5. Bygg och Fastighetskonsult Lars-Åke Augustsson AB
  6. Klaes-Jansson
Chinese (Simplified)EnglishFrenchGermanSwedish